Samuel Kulczycki i Natalia Bajor zostali mistrzami Polski w singlu. Podczas turnieju w Arłamowie rozdano też medale w rywalizacji deblowej i mikstowej – tam również najlepsi singliści stanęli na najwyższym stopniu podium.

W Arłamowie zabrakło czołowych naszych zawodników i zawodniczek – Jakub Dyjas i Natalia Partyka dochodzą do siebie po przejściu zakażenia koronawirusem, Marek Badowski dopiero wznawia treningi po kontuzji, która wykluczyła go z rywalizacji w Dosze o kwalifikację olimpijską, a Li Qian przebywa w Chinach. W turnieju singlistek do finału doszły te zawodniczki, które były do tego typowane – Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Bajor. Czwarty tytuł z rzędu trafił do Bajor, która pokonała swoją deblową partnerkę 4:2. Wcześniej właśnie w deblu ta dwójka świętowała zdobycie trofeum, po zwycięstwie 3:2 nad niespodziewanymi finalistkami, Roksaną Załomską i Aleksandrą Michalak – rozstawiony z siódemką duet pokonał w ćwierćfinale turniejową “dwójkę” – bliźniaczki Annę i Katarzynę Węgrzyn. Do Katarzyny trafił singlowy brąz, podobnie jak do Pauliny Krzysiek, która najniższy stopień podium w deblu dzieliła ze swoją partnerką, Katarzyną Ślifirczyk, a także przegranymi drugiego półfinału, Wiktorią Wróbel i Iloną Sztwiertnią.

W męskiej rywalizacji w finale znaleźli się Samuel Kulczycki i Robert Floras. Kulczycki, który za sobą ma nieudaną walkę o kwalifikację olimpijską podczas turnieju w Dosze, pokonał bardziej doświadczonego rywala 4:2, wcześniej eliminując Tomasza Lewandowskiego oraz Patryka Chojnowskiego – mistrzów Polski odpowiednio z 2016 i 2019 roku. Obok Chojnowskiego na najniższym stopniu podium stanął zaledwie 14-letni Miłosz Redzimski. W deblu po złoto sięgnęli Robert Floras i Daniel Bąk, bez straty seta pokonując w finale Tomasza Lewandowskiego i Patryka Chodorskiego. Brązowe medale trafiły do ubiegłorocznych mistrzów, Konrada Kulpy i Tomasza Kotowskiego oraz Adama i Sławomira Doszów.

W mikście na podium stanęły te same pary, co w ubiegłym roku. Co więcej, trzeci raz z rzędu tytuł trafił do Samuela Kulczyckiego i Katarzyny Węgrzyn. W tym roku w finale pokonali oni Tomasza Lewandowskiego i Paulinę Krzysiek, którzy stanęli na drodze do finału wicemistrzów z 2019 i 2020 roku, Roberta Florasa i Anny Węgrzyn. Drugi komplet brązowych medali zawisł na szyi pary rozstawionej z numerem 1 – Jakuba Perka i Natalii Bajor.